Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia 112 Eismas Bauginanti statistika: per nepilną mėnesį – penki Alytaus perėjose partrenkti pėstieji

Bauginanti statistika: per nepilną mėnesį – penki Alytaus perėjose partrenkti pėstieji

4

Alytaus mieste, Likiškėlių gatvėje, automobilis sužalojo 49 metų pilietę. Moteris buvo partrenkta pėsčiųjų perėjoje, o vairuotojo nesustabdė net prieš perėją įrengti kalneliai. Nukentėjusioji išvežta į Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninę. Paaiškėjo, kad automobilį „VW Passat” vairavo neblaivus 55 metų vyriškis.

Alytausidas.lt TV nuotr.

Gruodžio mėnesį pareigūnai Alytuje fiksuoja perėjose partrenktų žmonių „rekordą“. Per paskutiniojo metų mėnesio savaites Dzūkijos sostinės perėjose partrenkti net 5 žmonės. Kaip rodo policijos statistika, tokių įvykių vasarą vidutiniškai užregistruojama vos vienas per mėnesį.

Alytausidas.lt TV nuotr.

Pagal kelių eismo taisykles perėjose pėstieji turi pirmumo teisę, tačiau dėl prastų važiavimo sąlygų vairuotojai ne visada pastebi pėsčiuosius, o Alytuje partrenkti žmonės kaip tik neturėjo šviesą atspindinčių priemonių.

Ką daryti, kad panašių įvykių, kai perėjose partrenkiami žmonės, būtų mažiau – žiūrėkite Alytausgidas.lt TV reportaže:

4 Komentarai

  1. Baikite vapsėti apie tuos atšvaistus. Gali žibėti kaip naujametinė eglutė, bet busi perėjoje numuštas kaip koks “kėglis”. Nes vairuotojai paprasčiausiai nesilaiko elementariausių kelių taisyklių ir yra kelyje kušli, nieko nemato, kad ir su akiniais. Tiesiog nepaiso kelių ženklų.
    Toje statistikoje esu ir aš, tarp numuštų “kėglių”, metų pradžioje. Pirmutinis.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here