Ketvirtadienis, rugsėjo 21, 2017
Pradžia Sportas Krepšinis Baigėsi Lietuvoje vienos brangiausių moksleivių krepšinio pirmenybių (NUOTRAUKOS)

Baigėsi Lietuvoje vienos brangiausių moksleivių krepšinio pirmenybių (NUOTRAUKOS)

0
Alytaus apskrities bendrojo ugdymo mokyklų klasių krepšinio komandų čempionatas – vienos brangiausių moksleivių pirmenybių Lietuvoje. Jam apskrities savivaldybės kasmet skiria dešimtis tūkstančių eurų, kurių dalis skiriama geriausių keturių komandų kelionėms į užsienį ir pirmenybių aprangoms. Laimos Rekevičienės nuotraukos

10-asis Alytaus apskrities bendrojo ugdymo mokyklų klasių krepšinio komandų čempionatas baigėsi Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 4A klasės triumfu. Finale Lazdijų gimnazistai 78:61 palaužė Alytaus miesto čempionę, Jotvingių gimnazijos 3 klasę. Čempionai keliaus į Prancūzijos sostinę  Paryžių, vicečempionai – į Čekijos sostinę Prahą.

Pirmenybių nugalėtojai – Lazdijų gimnazistai

Į Lenkijos karalių miestą Krokuvą keliaus trečią vietą finalo ketverte užėmę šeimininkai druskininkiečiai, 68:37 nepasigailėję Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazijos 3A klasės, kuriems taip pat atiteko viešnagė į  Lenkiją, Gdanską.

Kurį laiką finale pirmavo alytiškiai

Pusfinalyje Lazdijai Druskininkus įveikė 56:51, jotvingiai Daugus buvo sutriuškinę 72:39. Daugiškiams nuskilo žiūrovų žaidime – jų treneris Andrius Jakimavičius kamuolį į krepšį įmetė iš aikštės vidurio ir laimėjo nemokamą savaitgalį važinėtis „Lexus“ visureigiu.

Daugiškiams geriau sekėsi ne rungtyniauti, o žaisti sėkmės loterijoje

Į čempionato geriausių žaidėjų penketą išrinkti čempionų atstovai Matas Jarmala ir Dovydas Zdančius, iš vicečempionų ekipos – Haroldas Rokas, taip pat  Marius Rinkevičius iš Druskininkų „Ryto“ ir Andrius Kizalas iš Daugų Vl. Mirono gimnazijos.

Vicečempionai – Alytaus jotvingiai

Alytaus apskrities bendrojo ugdymo mokyklų klasių krepšinio komandų čempionatas – vienos brangiausių moksleivių pirmenybių Lietuvoje. Jam apskrities savivaldybės kasmet skiria dešimtis tūkstančių eurų, kurių dalis skiriama geriausių keturių komandų kelionėms į užsienį ir pirmenybių aprangoms.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here