Antradienis, rugsėjo 19, 2017
Pradžia Visos naujienos Autokino seansai sausį Alytuje – atšaukiami

Autokino seansai sausį Alytuje – atšaukiami

0
Alytausgidas.lt TV nuotr.

Itin didelį populiarumą Alytuje įgijusio autokino organizatoriai praneša, kad sausio 13 ir 14 dienomis planuoti seansai Dainų slėnyje yra atšaukiami. Tai padaryta pageidaujant ekranus nuomojančios bendrovės pageidavimu, mat paaiškėjus artimiausių dienų orų prognozėms paaiškėjo, kad galimas daugiau nei 10 metrų per sekundę vėjas, kuris atvirose panemunės erdvėse Dainų slėnyje gali sustiprėti iki tokios jėgos, kuri kels pavojų laikiniems statiniams, konstrukcijoms, o ypatingai plokštiems ir didelį plotą dengiantiems, kokie ir yra kinoekranai.

Alytaus miesto savanorių koordinatoriaus ir jaunimo renginių organizatoriaus Tomo Nikulino bei Vidzgirio seniūnaičio Ramūno Masiulionio iniciatyva, autokinas buvo rengiamas prie Alytaus arenos bei Dainų slėnyje. Kiekvieną kartą ekranas buvo didinamas ir gerinamas jo matomumas. Sausio 13 ir 14 d. buvo užsakytas 140 kvadratinių metrų ekranas ir jo pastatymas suplanuotas ant estrados. Deja, prognozuojant didelį vėją, tokia ekrano vieta taptų itin rizikinga, o pastačius žemiau, autokiną matytų ne visi žiūrovai.

Organizatoriai, priimdami šį sunkų sprendimą atšaukti renginį, tvirtina siekiantys išvengti galimų nelaimių, susijusių su oro permainomis ir informuoja, jog tokie renginiai numatomi ateityje, esant geresnėms oro sąlygoms. Planuojamose autokino vietose Alytuje minimas ne tik Dainų slėnis, tačiau ir aerodromas, kur tinkamomis gamtos sąlygomis galėtų sutilpti didžiausias automobilių kiekis Dzūkijos sostinėje.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here