Penktadienis, spalio 20, 2017
Pradžia Archyvas Muzikos gidas Auksiniame koncerte Alytaus arenoje – tūkstančiai klausytojų ir šimtmečio pažadas (VIDEO. ATNAUJINTA)

Auksiniame koncerte Alytaus arenoje – tūkstančiai klausytojų ir šimtmečio pažadas (VIDEO. ATNAUJINTA)

2

Ingos Valinskienės jubiliejinis koncertas Alytaus sporto ir rekreacijos centro arenoje prasidėjo lietuviškąja pasaulinio hito  „Bésame Mucho“ versija „Būk šalia“ ir renginio konferansjė Arūno Valinsko įžanga.

„Aš žinau, kad alytiškiai bent kartą į metus mėgsta surengti auksinę šventę. Pernai auksą atvežė Alytaus rankininkai, su kuo jus ir sveikinu. Tai buvo fantastiškas rezultatas. O šį vakarą – auksinis Ingos Valinskienės jubiliejaus koncertas“, – kalbėjo A. Valinskas.

Be A. Valinsko scenoje nuo koncerto pradžios Ingai talkino ir ansamblis „Vairas“, ir kamerinis orkestras, o taip pat pritariančio vokalo choras.

Renginiui dar neprasidėjus, kiekvienas atėjęs į Alytaus areną, ant savo kėdės surado I. Valinskienės pasirašytą atvirlaiškį, kuriame buvo parašyta „Linkiu, kad jūsų jausmų danguje visada ryškiausiai šviestų viena žvaigždė – meilė“.

Klausytojos iš Alytaus, Lazdijų ir Varėnos atvirlaiškyje rado ir daugiau – laimėjo auksines Ingos kompaktines plokšteles. Šios trys moterys buvo laimingosios iš auditorijos, į areną susirinkusios iš visos Pietų Lietuvos bei užsienio.

Renginiui dar neprasidėjus, kiekvienas atėjęs į Alytaus areną, ant savo kėdės surado I. Valinskienės pasirašytą atvirlaiškį, kuriame buvo parašyta „Linkiu, kad jūsų jausmų danguje visada ryškiausiai šviestų viena žvaigždė – meilė“

Preliminariais duomenimis,  auksinio I. Valinskienės koncerto Alytaus arenoje klausėsi apie 3 tūkstančiai gerbėjų. Kaip „sėdimam“ koncertui, kuriame nebuvo stovimų bilietų, o sėdimi bilietai buvo parduodami tik į žiūrovams patogiausias vietas, tai – beveik maksimalus arenos užpildymo rezultatas.

Kone maksimaliai užsipildė ir renginio turinys. Kalbėdamas apie „auksinį“ amžių A. Valinskas priminė, kad jubiliejų atšventė ne tik Inga, tačiau ir jis, klausytojams pasiūlęs atidžiau žvilgtelėti į sceną ir pamatyti, kaip atrodo šiuolaikiniai „du po 50”.

Koncerto metu I. Valinskienė ne tik dainavo nuo scenos, tačiau ir supdamasi ant didelių, nuo arenos lubų nuleistų supynių.

ATNAUJINTA

„Galima dainuoti iš natų, iš lapelio, tačiau ir iš širdies“, – apie Ingos koncertą kalbėjo A. Valinskas, o vakaro žvaigždė „Širdies baladę“ sudainavo su maestro Viktoru Malinausku.

Koncertą sudarė dvi dalys, o pirma truko daugiau nei pusantros valandos. Pertraukos metu buvo galima nusifotografuoti prie Ingos sienelės.

Per pertrauką klausytojai aptarinėjo ir salės akustiką. I. Valinskienės koncertas, matyt – tvirtas įrodymas, kad akustika Alytaus arenoje gali būti jeigu ne puiki ar labai gera, tai gera:  vokalai, dainų tekstai buvo girdimi puikiai, neprastai skambėjo ir tikro garso muzika, atliekama grupės bei kamerinio orkestro.

Į salę sugrįžę klausytojai antroje dalyje išgirdo nemažiau dainų, o tarp jų – Ingos duetų su grupės „Vairas“ vokalistu Rolandu Janušu bei savo vyru. Scenoje pasirodė ir grupės „Dar“ nariai, apsirėdę garsaus vokiečių kolektyvo „Modern Talking“ apdarais. Jie atliko I. Valinskienės atliekamų dainų popuri.

Publika koncerto pabaigoje atsistojo iš savo vietų ir visą laiką plojo. „Jūs – fantastiški!“, – klausytojams dėkojo A. Valinskas, renginį užbaigęs pažadu, kad visi, kurie išsaugos 2017 m. kovo 18 d. koncerto Alytaus arenoje bilietą, į Ingos 100-mečio vakarą galės įeiti nemokamai…

Komentuoti

2 Komentarai

  1. kad tik “apie 3 tūkstančių auditorijos, į areną susirinkusių iš visos Pietų Lietuvos bei užsienio.” Skystai, kaip sako dzūkai. Na – “Pagal Jurgį ir kepurė”, kaip sako tautosaka.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here

%d bloggers like this: