Pirmadienis, kovo 19, 2018
Pradžia Dzūkija Alytus Apleistą „Žiogelio“ darželį Alytuje gaivina jaunimas (NUOTRAUKOS. VIDEO)

Apleistą „Žiogelio“ darželį Alytuje gaivina jaunimas (NUOTRAUKOS. VIDEO)

0

Beveik penkmetį neveikiantis „Žiogelio“ lopšelis-darželis, atrodo, jau buvo tapęs „vaiduokliu“, tačiau pastatą gaivinti ėmėsi Alytaus jaunimas.

„Vasario 16-osios“ šturmas – taip pavadintas renginys vasario 18-ąją buvo surengtas buvusiame darželyje ir tai jau buvo trečias mėginimas prisijaukinti niekieno nenaudojamą pastatą Jazminų gatvėje.

„Turėdami visus reikiamus leidimus buvusiame darželyje surengsime 4 turnyrus, jiems pasiteisinus ketiname pastatą išsinuomoti ilgesniam laikui“, – Alytausgidas.lt naujienų portalui tvirtino vienas iš „Žiogelio“ kėlėjų antram gyvenimui, alytiškis Evaldas Kazlauskas. Jo atstovaujama „I divizija” laimėjo „Vasario 16-osios šturmą”, kurio metu vienai komandai teko įsitvirtinti „forte“, o antroji turėjo šturmuoti tvirtovę ir ją užimti, kita užduotis buvo „Išvesti prezidentą iš tvirtovės“.

Apleistas patalpas antram gyvenimui kelią Lietuvoje populiarėjantis jaunimo turnyras. Alytausgidas.lt nuotr.

Kol kas rimčiausiame turnyre Alytuje geriausia sekėsi vilniečiams, o be jų ir alytiškių jau dalyvavo komandos iš Kauno bei Marijampolės.

„Jeigu kam tik reikia šios pastato – tik geriau, ypatingai, jeigu jame nebus triukšmaujama, palaikoma tvarka, o aplink nesilankys įtartini asmenys, kurie jau buvo pamėgę čia būriuotis“, – mano šalia „Žiogelio“ esančio daugiabučio gyventojas.

Jaunimo turnyrų buvusiame „Žiogelyje“ iniciatorius – alytiškis E. Kazlauskas

Pasak E. Kazlausko, galbūt yra ir kitaip manančių aplinkinių namų gyventojų, tačiau daroma viskas, kad prieštaraujančių nebūtų – visos buvusios darželio patalpos iš vidaus apdengtos specialia plėvele, o turnyro žaidėjai dalyvauja tik su triukšmo nekeliančiomis priemonėmis – imitaciniais oriniais pistoletais, nanaudojamos ir kitos karinės priemonės, o tikrų dūmų uždangas keičia visiškai nekenksmingi distotekiniai „dūmai“.

Alytausgidas.lt nuotr.

„Netgi renkamės į turnyrus „Žiogelyje“ civiliais drabužiais, ne kariniam žaidimui skirta apranga“, – aplinkinių gyventojų ramybę gerbia buvusiame darželyje vykstančių žaidimų rengėjas E. Kazlauskas. Buvusio darželio patalpose turnyrams kaskart įrengiamos specialios patalpos žaidėjams, WC, taip pat LED apšvietimas, o viską saugo filmavimo kameros.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here