Pirmadienis, balandžio 23, 2018
Pradžia Naujienos Verslas Apdovanotos sparčiausiai augusios ir uoliausiai mokesčius mokėjusios Alytaus įmonės

Apdovanotos sparčiausiai augusios ir uoliausiai mokesčius mokėjusios Alytaus įmonės

0
Tarp „Verslo gazelių" apdovanojimų laureatų pateko Alytuje veikiančios įmonės ARATC, „Alsotana“, „ALT reklama“, „Audrita“, „Dagiva“, „Dairesta“,„Kirptė“, „Lankava“, „Lanksti linija“, „Osgita“, „Randers Reb International“, „Tankos“, „Trikotažo gama“, „VA statyba“ ir „Vilktukas“

Alytuje vykusiame „Verslo gazelių“ renginyje apdovanotos sparčiausiai augančios Alytaus regiono smulkaus ir vidutinio verslo įmonės.

Tarp laureatų – ir Alytuje veikiančios įmonės. Tai – Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras (ARATC), „Alsotana“, „ALT reklama“, „Audrita“, „Dagiva“, „Dairesta“,„Kirptė“, „Lankava“, „Lanksti linija“, „Osgita“, „Randers Reb International“, „Tankos“, „Trikotažo gama“, „VA statyba“ ir „Vilktukas“.

Apdovanojimus Alytaus regiono įmonėms įteikė Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Tautvydas Tamulevičius, kuris pasidžiaugė augančiomis bendrovėmis bei palinkėjo naujų ambicingų tikslų. „Labai smagu matyti puikaus Jūsų darbo rezultatus. Noriu palinkėti siekti naujų tikslų ir, kad kelias link jų būtų tiesesnis“, – konferencijoje sakė T. Tamulevičius.

13 kartą organizuojamose „Gazelėse“ dalyvavo bet kokios nuosavybės įmonės, kurios pradėjo veiklą ne vėliau kaip 2012 m. sausio 1 d. ir tais metais jų apyvarta buvo nuo 0,29 mln. iki 40 mln. Eur. Pastaraisiais lyginamaisiais metais – 2015-aisiais – konkurso kriterijus atitinkanti įmonė turėjo dirbti pelningai. „Gazelių“ apyvarta, palyginti su 2012 m. ir 2015 m., augo nemažiau kaip 20%.

Laureatus lėmė ne tik apyvartos šuolis, tačiau skaidrumas ir viešumas: įmonės turėjo tvarkingai mokėti įstatymais numatytus mokesčius ir kasdienėje veikloje vadovautis geros verslo praktikos principais. Ar įmonė atitiko šiuos kriterijus, patikrino valstybinė mokesčių inspekcija (VMI).

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here