Pirmadienis, lapkričio 20, 2017
Pradžia Archyvas Muzikos gidas „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ singlą išleido vienai radijo stočiai – transliuojančiai iš Alytaus

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ singlą išleido vienai radijo stočiai – transliuojančiai iš Alytaus

0

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ šiandien šaukiasi Stasio – pristato naują dainą „Oi tu, Stasy, Stasy, tu sugrįžki į Alytų!“ iš naujojo grupės albumo „Problematika“. Šį kūrinį grupė radijo singlu išleido vienai radijo stočiai Lietuvoje. Žinoma, jūs atspėjote teisingai – iš Alytaus transliuojančiai FM99, kur daina jau pasiūlyta į populiariausių dešimtuką. Nors kūrinys išleistas tik šią savaitę, muzikantų teigimu, bičiulio Stasio įkvėptos dainos tekstas yra senesnis net už grupės pavadinimą.

„Stasys, kaip ir daugelis tuo metu, išvyko dirbti į Airiją ir Vilniuje bei Alytuje paliko krūvą laukiančių draugų. Labai jo ilgėjomės, todėl ir sukūrėme dainą“, – prisimena grupės vokalistas Martynas Enčius. Jam antrina ir būgnininkas Karolis Steponavičius, kurio įsitikinimu ši daina – kaip tik tokia, kokios reikia, kad visi Stasiai, išsibarstę po pasaulį, grįžtų į gimtinę, į Alytų.

Alytus „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ kompanijai tuoj bus ne tik Stasio ilgesio vieta. Balandžio 28 dieną grupė Alytaus kultūros ir komunikacijos centre pirmą kartą surengs savo solinį koncertą, kuriame, žinoma, skambės ir naujasis kūrinys. Šis pasirodymas, rengiamas Alytuje veikiančios jaunimo organizacijos „Savanorystės tiltai“ – viena iš albumo „Problematika“ pristatymo turo dalių.

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here