Penktadienis, gegužės 25, 2018
Pradžia Naujienos 112 Antano Jonyno gatvėje savaitgalį buvo neramu – nukentėjusieji gydomi Alytaus ligoninėje ir...

Antano Jonyno gatvėje savaitgalį buvo neramu – nukentėjusieji gydomi Alytaus ligoninėje ir Kauno klinikose

0
Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams praėjęs savaitgalis buvo darbingas. Alytausgidas.lt nuotr.

Praėjęs savaitgalis Alytuje buvo neramus. Jautresnius, matyt, įtakojo pilnatis, ramybės nepridėjo ir lietuvių krepšininkų iškritimas iš Europos čempionato bei kitos aplinkybės.

Ypatingai daug aplinkybių į vieną vietą susidūrė Antano Jonyno gatvėje.  Čia nepažįstami asmenys rugsėjo 10 dieną, apie 1 val. nakties, peiliu sužalojo ne tarnybos metu buvusį neblaivų (2,60 prom. alkoholio) Lietuvos kariuomenės motorizuotos pėstininkų brigados Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotos pėstininkų bataliono Pirmojo mechanizuoto pėstininkų kuopos valdymo grupės šarvuočio vairuotoją G. S. (g. 1986 m.).

Dėl daugybinių sužalojimų bei dviejų durtinių žaizdų (kairės kojos ir krūtinės durtinės žaizdos), karys pristatytas į ligoninę.

Kiti rugsėjo 10-osios nakties įvykiai A. Jonyno g.:

Į atrakintą butą įsibrovė trys nepažįstami asmenys, kurie galimai peiliu sužalojo vyrą (g. 1973 m.), jis dėl krūtinės ląstos priekinės sienos durtos žaizdos bei žandikaulio lūžimo gydomas ligoninėje.

Apie 1 val. vyrą (g. 1987 m.) sumušė nepažįstami asmenys. Ligoninėje medikai nustatė kraujo išsiliejimą į smegenis, kaukolės lūžį, todėl tolesniam gydymui nukentėjęs buvo išvežtas į Kauno klinikas.

Apie 1 val. 10 min. į Alytaus ligoninę pristatytas, dėl durtinės žaizdos pilve paguldytas vyras (g. 1986 m.), kurį tą pačią naktį apie 1 val. prie kavinės (A. Jonyno gatvėje veikia vienintelė kavinė – kibininė) peiliu sužalojo nepažįstamas asmuo.

 

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here