Alytuje Vasario 16-osios minėjimas tradiciškai vyko prie Laisvės angelo paminklo. Puikus oras sukvietė didelį būrį alytiškių.
Susirinkusius dainomis džiugino Vakarė Jarmalavičiūtė,
Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos moksleiviai, vyko meninis žirgu pasirodymas.
Renginį vedė aktorė Sandra Daukšaitė-Petrulėnė