alytausgidas 201112158161

Šviesoforai vienoje intensyviausių sankryžų jau veikia (NUOTRAUKOS)

Alytusgruod. 14 2011, 18:39
Trečiadienio vidurdienį Alytuje, Naujosios ir Rūtų gatvių sankryžoje, galėjai matyti nekasdienį vaizdelį - atsukiotus, atidarytais „viduriais“ paliktus šviesoforų stulpus. „Ar jiems pavyks suspėti iki gruodžio 16-osios?“, - klausė alytiškiai, žinoję, kad po šios dienos, jei šviesoforai neveiks, Alytaus miesto savivaldybė „Tauro ženklo“ bendrovei pradės skaičiuoti baudą.
„Suspėjo“, - pagaliau vėl veikiančiais šviesoforais džiaugiasi vairuotojai, kuriems šios dienos Alytuje reikėjo laukti ilgiau nei eglutės įžiebimo šventės. Minėta bendrovė, kurią šviesoforų įrengimui ir priežiūrai pasamdė antrąją Naujosios gatvės eismo juostą tiesusi „Kelda“, šviesoforus vienoje intensyviausų miesto sanryžų taisė mažiausiai tris kartus ir tai truko daugiau nei mėnėsį. Buvo pakeisti kabeliai, atlikti kiti darbai.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading