alytausgidas pacez9061661x1

T. Pačėso krepšinio taurę laimėjo karo akademijos studentai

Alytuslapkr. 26 2011, 11:35
Alytaus Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazijoje vyko tradicinis vaikinų krepšinio turnyras. Mokytojo Jono Baltrušaičio nuo 1996-ųjų rengiamose varžybose dalyvavo organizatorių, taip pat generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos, Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazijos ir Suvalkų (Lenkija) technikos mokyklos nr. 5 komandos.
Pirmoje dvikovoje daugiškiai pralaimėjo būsimiesiems kariūnams, o „vanagai“ nugalėjo Suvalkų atstovus. Mače dėl trečiosios vietos Daugų gimnazistai po pratęsimo įveikė lenkus. Nelengvoje kovoje palaužę keliais metais jaunesnius šeimininkus, turnyro nugalėtojais tapo J. Žemaičio Lietuvos karo akademijos studentai.
Prizus įsteigė buvęs A. Ramanausko – Vanago gimnazijos mokinys, trenerio J. Baltrušaičio auklėtinis Tomas Pačėsas. Šį mėnesį 40-metį atšventęs buvęs krepšininkas, Gdynės (Lenkija) „Asseco Prokom“ treneris T. Pačėsas, gimtosios mokyklos turnyrą remia jau dešimtą kartą iš eilės, todėl varžybos pavadintos jo vardu.
Anksčiau varžybos buvo rengiamos „Draugystės rudens“ pavadinimu. Buvusi Alytaus 2-oji vidurinė mokykla pavasarį organizuoja dar vieną turnyrą - šią mokymo įstaigą baigusių mokinių krepšinio festivalį „Sugrįžę paukščiai“.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading