alytausgidas 219398 205294326158751 203036339717883 620653 3626110 o1

Į Alytaus gatves išvažiuos saugių dviratininkų kolona

Alytusrugp. 25 2011, 10:58
Rugpjūčio 26 dieną Alytuje startuoja socialinės kampanijos „Pirmoji taisyklė – saugumas!“ antrasis etapas. Projekto metu rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais Lietuvoje vyks penki specialūs „Kritinės masės“ renginiai, kurių metu dviratininkai bus informuojami apie saugos priemonių naudojimo svarbą, jiems bus dalijami specialūs informaciniai bukletai, atšvaitai.
Kviečiame jus į pirmąjį projekto „Pirmoji taisyklė – saugumas!“ renginį, kuris įvyks rugpjūčio 26 dieną, penktadienį, 17.45 Alytuje, Rotušės g. 10 (prie PC „Nemunas“). Renginio metu turėsite galimybę pabendrauti su „Kritinės masės“ dalyviais bei sužinoti daugiau apie projektą „Pirmoji taisyklė – saugumas!“. Dviratininkų kolona į Alytaus gatves išvažiuos 18 val.
- Pirmasis „Kritinės masės“ renginys pasaulyje įvyko 1992 metais San Franciske (JAV);
- Lietuvoje „Kritinė masė“ pirmąsyk surengta 2005 metais Vilniuje;
- 2011 metais geriausia Lietuvos sportininkė, dviračių treko pasaulio čempionė Simona Krupeckaitė kviečia dviratininkus dalyvauti specialiuose „Kritinės masės“ renginiuose, kuriuose bus siekiama atkreipti dėmesį į dviratininkų saugumą šalies gatvėse ir keliuose.

Vytautas Matulevičius

Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading