alytausgidas berlynas 2011 0831

Alytaus miesto meras viešėjo Berlyne

Alytusrugp. 25 2011, 21:17
2011 m. rugpjūčio 21-23 dienomis Alytaus miesto savivaldybės meras Feliksas Džiautas ir Viešųjų ir užsienio ryšių vyriausioji specialistė Jurgita Šukevičienė dalyvavo VšĮ „Baltijos inovacijų grupė" valdybos susirinkime Berlyne. Susirinkime dalyvavo esami ir galimi projektų partneriai iš 5 šalių: Amatos savivaldybės ir Latvijos savivaldybių asociacijos atstovės (Latvija), Suvalkų savivaldybės Strategijos ir plėtros skyriaus vedėja (Lenkija), Spydebergo miesto tarybos nariai ir Inovacijų rato partnerių tinklo vadovai (Norvegija), Trebino miesto konsultacinės įmonės atstovas (Vokietija) ir Robertsforso miesto Inovacijų rato tinklo valdybos narys (Švedija).
Susirinkimo metu meras Feliksas Džiautas pristatė Alytuje vykdomus investicinius projektus, supažindino su investicine aplinka, Alytaus Pramonės parko teikiamomis lengvatomis ir galimybėmis, aptarė bendradarbiavimo kryptis, tolimesnį projektų poreikis bei įvairių šalių aktualijas. Apsvarstytos kelios naujos projektų idėjos vandens turizmo, pakrančių infrastruktūros, jaunimo verslumo skatinimo bei kultūros srityse.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading