alytausgidas dsc012631

Sutvarkė sugedusį vamzdyną, užstumdė žemes ir atia, vaikučiai...

Alytusrugp. 23 2011, 10:08
Sveiki, artėja rugsėjo 1-oji, o „Litesko" nusprendė, kad smėliadėžė vaikams Alytuje jau nebus reikalinga. Kur ji buvo, iškasė duobę, sutvarkė sugedusį vamzdyną, užstumdė žemes ir atia, vaikučiai - išvažiavo.
Išvada tokia: tarybinių laikų smėlio dėžės nereikalingos, vaikai smėlyje žaisti nenori (kam - juk yra TV, PC, internetas ir kita... - A. G.). Apskritai, gal nieks nepastebės, kad čia, kieme, kažkas pasikeitė.

Alytausgidas.lt skaitytoja Jurgita S.

Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading