Sveiki, artėja rugsėjo 1-oji, o „Litesko" nusprendė, kad smėliadėžė vaikams Alytuje jau nebus reikalinga. Kur ji buvo, iškasė duobę, sutvarkė sugedusį vamzdyną, užstumdė žemes ir atia, vaikučiai - išvažiavo.
Išvada tokia: tarybinių laikų smėlio dėžės nereikalingos, vaikai smėlyje žaisti nenori (kam - juk yra TV, PC, internetas ir kita... - A. G.). Apskritai, gal nieks nepastebės, kad čia, kieme, kažkas pasikeitė.
Alytausgidas.lt skaitytoja Jurgita S.