alytausgidas n221

Trinkelių atvežė!

Alytusrugp. 11 2011, 17:36
Alytaus mieste toliau „sėkmingai“ tausojamas visuotinis turtas. Apie trinkelių vagystę Vilties gatvėje – rašėme, ne kartą teiravomės, ar taip turėtų būti saugomas turtas atgimstančioje Pirmojo Alytaus aikštėje, kitose vietose.
Dabar gi – vėl grįžtame į Dainavos mikrorajoną, kur prieš mėnesį iš pakelės nežiniop išgaravo 540 vnt. betono trinkelių.
Trinkt – ir vėl iš pradžių. Naujieji klondaikai, sprendžiant iš nuotraukos, atsirado prie Naujosios g. 22 namo. Trinkelių gi, nu atvežė!
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading