alytausgidas img 19711

Daugiafunkcio nori ir Makniūnai

Alytusrugp. 10 2011, 11:57
Rugpjūčio 9 dieną mero pavaduotojas Gediminas Krasauskas ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Vitkauskiene bei administracijos darbuotojai lankėsi Makniūnuose, kur apžiūrėjo kultūros namų pastatą, kuriame bendruomenės narių pasiūlymu galėtų būti įkurtas daugiafunkcis centras.
Pasak Makniūnų pagrindinės mokyklos mokytojos Elenos Ramanauskienės, daugiafunkciame centre galėtų veikti ikimokyklinė klasė, suaugusieji mokytųsi kompiuterinio raštingumo, vyktų seminarai ekologinio ir alternatyvaus ūkininkavimo temomis, būtų sukurta viešoji erdvė bendruomenės sporto, meninei ir kultūrinei veiklai vystyti.
„Nedarbas ir didėjanti socialinė įtampa, vaikai ir suaugusieji neturi kur prasmingai praleisti laisvalaikio, nepakanka viešųjų paslaugų arba jos neprieinamos“, - sakė Raitininkų seniūnas Gintautas Laukaitis. Todėl įsteigus Makniūnuose daugiafunkcį centrą, vaikai ar vyresnio amžiaus gyventojai turės galimybę mokytis, šviestis, ras sau mėgstamų laisvalaikio užsiėmimų.
Šiuo metu Krokialaukyje ir Punioje buvusiuose kultūros namų pastatuose, baigti rekonstruoti ir baigiami įrengti modernūs daugiafunkciai centrai. Lėšos centrams įkurti skiriamos pagal ES remiamą priemonę „Universalių daugiafunkcių centrų kaimo vietovėse steigimas“.
Priemonės tikslas – pagerinti švietimo ir socialinių paslaugų kokybę, pasiūlą ir prieinamumą kaimo vietovėse. Centro atliekamų funkcijų apimtį ir tikslines grupes nustato vietos savivaldos institucijos, įvertinusios vietos bendruomenės poreikius.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading