Prieš mėnesį Pirmame Alytuje įrengti laikinieji kelio ženklai, eismą kreipiantys per naująjį, Tūkstantmečio, tiltą turėtų įsigalioti. Tai nutikus, iš dešiniakrančio
Alytaus kitą miesto dalį pasieksime vykdami per naująjį tiltą (viena puse). Į Pirmąjį Alytų važiuosime Antano Juozapavičiaus tiltu (viena puse).
Kaip
Alytausgidas.lt naujienų portalui patvirtino Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas Janis Laurinaitis, naujuoju tiltu iš Pirmojo Alytaus į Putinus, Pramonės rajoną turėtume važiuoti nuo
penktadienio (rugpjūčio 12 d.).Žinoma, nenorėdami važinėti vienpusiu eismu, vieną arba kitą Alytaus dalį vairuotojai galės pasiekti ir Kaniūkų tiltu, tačiau tai, matyt, sau leis tik netaupantys degalų. Kelionė, pavyzdžiui, nuo „Ryto rasos“ sodo, I Alytuje, Ramybės g., iki Pulko, Ulonų ir Santaikos gatvių sankryžos, važiuojant per Kaniūkų tiltą, nusidrieks virš 16-os kilometrų (vietoj įprastų 2,5 km, vykstant per A. Juozapavičiaus tiltą). Tą pačią distanciją įveikiant maršrutu per naująjį tiltą, prireiks gerokai daugiau nei 10 km.
Tokia, atvirai tariant - „degalų švaistymo“ eismo tvarka Alytuje galios iki rugsėjo vidurio, kai, tikimasi, jau bus atliktas A. Juozapavičiaus tilto remontas, o Tūkstantmečio tiltas - su abiem eismo juostomis – priduotas galutiniam naudojimui.