Rugpjūčio 16 dieną žiedinėje Jazminų – Naujosios – Vilties gatvių sankryžoje vyks iškilmingas renginys. Jo metu bus pristatomas Naujosios g. atnaujinimo projektas, žodį tars
Alytaus miesto savivaldybės meras Feliksas Džiautas, rangovai, kiti, norintieji pasisakyti.
Po juostelės perkirpimo bus vykstama į Alytaus rotušę, kur bus įteikiami padėkos raštai, vyks vaišės. Atsitiktinis sutapimas, o gal ir specialus sprendimas - Naujosios g. pridavimas - rugpjūčio 16-ąją, pjūties pabaigos, Šv. Roko dieną.
Šv. Rokas vaizduojamas kaip keliautojas – su lazda ir Šv. Rokas laikomas ligonių globėju. Sprendžiant iš avarijų, nuo neoficialaus Naujosios gatvės atidarymo liepos 20-ąją, kilusių iki šių dienų, tikėtina, kad Šv. Roko pagalbos alytiškiams prireiks.
Beje, pilnaverte Naujosios g. antrąja juosta vairuotojai naudojasi vos keletą dienų - eismą ribojantys ženklai buvo nurinkti prieš pat pirmąjį rugpjūčio savaitgalį. Eismas Naujojoje gatvėje kaskart tobulinamas - daugėja kelio ženklų, tvarkomi šviesoforai, po truputėlį mažėja būtinybė joje budėti kelių policininkams.