Karinių jūrų pajėgų vado Flotilės admirolo Kęstučio Macijausko kvietimu š.m. liepos 30 d.
Alytaus miesto savivaldybės meras Feliksas Džiautas su ponia, administracijos direktorė Ona Balevičiūtė, administracijos direktorės pavaduotojas Janis Laurinaitis, Ekonomikos ir turto skyriaus vedėja Monika Česynienė ir Komunalinio skyriaus vedėjo pavaduotoja Palmira Raškauskienė dalyvavo Jūros šventės 2011 laivų žygyje iš Klaipėdos uosto į Baltijos jūrą ir vainikų žuvusiems jūreiviams nuleidimo ceremonijoje.
Ceremonija vyko karo laive „Jotvingis".
Alytaus miesto savivaldybės meras su delegacija aplankė Klaipėdos Kruizinių ir karo laivų terminalą bei Lietuvos karinių jūrų pajėgų patrulinį laivą „Dzūkas".