alytausgidas img0651

Pirmoje naujo kelio avarijoje – „Peugeot“ ir „Renault“

Alytusliep. 21 2011, 21:03
Naujosios gatvės antroji eismo juosta – pakrikštinta. Matyt, nenorom, bet tai jau padarė „Peugeot“ ir „Renault“. Avarija įvyko prieš pat ketvirtadienio vidurdienį. Antroji Naujosios g. eismo juosta buvo atidaryta trečiadienio, liepos 20-osios, popietę.
Daugelis vairuotojų nėra patenkinti nauja eismo tvarka: naujas ruožas paleistas, o jame dar dirba kelininkų technika, ne visur atlikti kelio ženklinimo darbai. Toks nepaaiškinamas skubėjimas jau plonina vairuotojų kišenes ir gadina jų nervus...
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading