Balandžio 23-25 dienomis Alytuje šv. Benedikto gimnazijos sporto salėje įvyko kvalifikacinis futbolo turnyras. Kartu su Suvalkų sporto klubu "Wigry", vykdydami tarptautinį projektą „Lietuva- Polska. Veiklūs kaimynai", kurį iš dalies finansuoja Europos Sąjunga, futbolo turnyrą organizavo FK "Alytis".
Turnyro atrankoje dalyvavo 12 berniukų komandų iš
Alytaus miesto ir rajono. 8 komandos buvo apdovanotos taurėmis, o geriausi žaidėjai gimę 1994 m. gegužės mėnesio viduryje dalyvaus tarptautiniame turnyre Lenkijoje, Suvalkuose. Geriausiu turnyro žaidėju pripažintas ir FK "Alytis" prizu apdovanotas Arminas Bagdonas iš "Juozapavičiaus 33" komandos. Komandas turnyrui ruošė FK "Alytis" žaidėjai ir treneriai.