alytausgidas dsc03332

Naktiniams klientams - papildomas 10 litų mokestis

Alytuskov. 02 2010, 12:55
Iš anekdoto...
Į vaistinę atbėga mokytoja ir skundžiasi vaistininkei:
- Skauda galvą!
- Kaip gerai, kaip gerai!
- Kas gerai?
- Gerai, kad yra atostogos. Tada galvą skaudės jūsų mokinių tėvams.
P.S. Gerbiamieji, ar pastebite užrašą, kad kiekvienas naktinis klientas budinčiai vaistinei papildomai privalo susimokėti po 10 litų? Ir galvos skausmo - kaip nebūta, ar gi ne, ponia Snieguole?
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading