alytausgidas snaige1 2

„Snaigė” dirbs Kazachstane

Alytusvas. 26 2010, 18:51
Vienintelės Baltijos šalyse buitinių šaldytuvų gamintojos „Snaigė" pagrindiniai akcininkai, prieš kelerius metus bandę įmonės kontrolę perleisti naujam investuotojui, sukūrė naują verslo planą, rašo „Verslo žinios".
Dienraščio žiniomis, „Snaigė" planuoja pradėti šaldytuvų gamybą Kazachstane. Šaltinių teigimu, jau kitą savaitę, veikiausiai dar pirmadienį, "Snaigė" turėtų pasirašyti sutartį su Kazachstano valstybiniu fondu „Samruk - Kazyna" dėl bendros įmonės steigimo.
„Snaigė" Kazachstane gamintų šaldytuvus su savo prekių ženklu.
Nerijus Dagilis, šaldytuvų gamyklos didžiausios akcininkės „Hermis Capital" ir „Snaigės" valdybos pirmininkas, paklaustas apie planus atidaryti gamyklą Kazachstane, atsako: „Negaliu komentuoti, komentarai bus kitą savaitę".
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading