Nustebino UAB „Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro“ nekompetencija. 2010 02 20 motina gavo 2 sąskaitas už šiukšlių išvežimą. Vieną jos, kitą prieš metus mirusio mano senelio vardu. Reikalingi dokumentai, buvo sutvarkyti iškart po mirties ir sąskaitas jau senai siųsdavo motinos vardu. Atidžiau patyrinėjęs pastebėjau absurdiškų dalykų: apmokestinamas plotas viename laiške yra 88,56, o kitame 100 kvadratinių metrų, nors namas yra tas pats. Mirusiojo sąskaitoje yra įrašas KOREKCIJOS, jose įrašyta papildomi 30 litų, bet nežinia už ką. Jokių paaiškinimų. Mane neramina tai, jog kaimuose yra daug sunkiai besiverčiančių žmonių, pensininkų. Jie yra sąžiningi ir moka jiems pateiktas sąskaitas dažnai ne visada suprasdami už ką ir kiek turi mokėti. Todėl, dėl UAB „Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro“ klaidų iš šių žmogelių atimamas išgyvenimui reikalingas pinigėlis, o įmonės sąskaita pasipildo papildomom lėšom. Norėčiau paraginti visus gyventojus atidžiai sekti už ką moka ir reikalauti paaiškinimų iš atsakingų pareigūnų.
Pagarbiai,
Deimantas Markauskas