Kovo 4 d. Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Gardine organizuoja šventinius renginius, skirtus Lietuvos Respublikos nepriklausomybės atkūrimo dvidešimtmečiui. Į juos pakviesti dalyvauti
Alytaus miesto savivaldybės vadovai ir menininkai.
Kovo 9 d. 17.00 val. Gardino srities Lėlių teatro salėje įvyks minėjimas ir koncertas, kuriame kviečiamas dalyvauti Alytaus styginių kvartetas: D. Martikonytė, I. Kriščiūnienė, A. Pasaravičienė ir D. Klemkaitė.
Kovo 23 d. 17.00 val. Gardino miesto centrinėje parodų salėje bus atidaryta Alytaus dailininkų paroda, kurioje kviečiami dalyvauti ir pristatyti savo kūrinius šie menininkai: B. Jenčius, E. Grinius, L. Skruibienė, V. Jankauskas, A. Vaitkus, K. Poškus, A. Klastaitis.
Be minėtų menininkų darbų Alytaus dailininkų parodoje taip pat bus eksponuojama A. Švirmicko, V. Remeikos, A. Reklaičio, R. Galecko, A. Judicko ir V. Zabitos kūryba.
,,Manome, kad Alytaus kultūros veikėjų dalyvavimas minėtuose renginiuose tikrai pradžiugins lietuvių bendruomenės narius, tai bus puiki proga dar kartą pristatyti Lietuvos kultūrą Gardine, su kuriuo Alytaus miestą sieja draugystės ir bendradrabiavimo ryšiai", - teigiama Lietuvos Respublikos generalinio konsulo Gardine Rimanto Latako kvietime.