alytausgidas ntvk1

Akcija „Ne tu vienas kelyje“ Alytuje (foto)

Alytusliep. 24 2008, 16:32
Pilietinės akcijos „Ne tu
vienas kelyje" organizatoriai - radijo stotis FM99, VĮ „Alytaus
regiono keliai", Alytaus policijos komisariatas ir aktyvi jaunimo
organizacinė grupė - vakar surengė alytiškiams atvirų durų dieną
Jaunimo skverelyje.
Renginys prasidėjo nuo geriausių
II etapo skrajučių autorių apdovanojimų bei trumpa „Ne tu vienas
kelyje" atsiradimo istorija. Po kelių „For the first time" grupės
dainų, žiūrovai stebėjo paspirtukų varžybos. Jos ne tik sutraukė
daug dalyvių, bet ir pasižymėjo azatriškumu bei puikiu komandų
palaikymu. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti „Ne tu vienas kelyje"
remėjų dovanomis ir Amsiaus rankos paspaudimu.
Pabaigoje žiūrovai klausėsi
„Grass on the floor" koncerto ir stebėjo graffiti, pieštų renginio
metu, pristatymą.

Daugiau Gedimino Ryženino nuotraukų iš renginio rasite čia.

Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading