alytausgidas degaudi

Prie didžiosios maksimos degė „Audi”, Alytuje ir rajone „degė" vairuotojai su daug promilių

Alytussaus. 16 2018, 14:07

Alytuje, prie didžiosios „Maxima” parduotuvės, esančios Santaikos gatvėje, pirmadienio vakarą degė lengvasis automobilis.

Tai buvo „Audi 80”. Gaisro priežastis nustatinėja Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai.
Sausio 15 dieną automobiliai kentėjo ir keliuose, kentėjo ir vairuotojai, prie vairo Alytaus mieste ir rajone „degę" girti, sulaikyti ir į areštines uždaryti alkoholio kiekį kraujyje viršiję per 3 promiles.
Alytuje, Vilties g., patikrinimui sustabdžius automobilį „Opel Signum“, jį vairavusi neblaivi (3.13 promilių alkoholio kraujyje) moteris (g. 1990 m.) sulaikyta ir uždaryta į areštinę.
Alytaus rajone, kelio Butrimonys-Punia 26-ajame kilometre, Margirio gatvėje, neblaivaus (3.89 prom. alkoholio) vyro (g. 1976 m.) vairuojamas automobilis „VW Golf“ užvažiavo ant kelio atitvaro. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading