Nacionalinės futbolo akademijos manieže Kaune įvyko tradicinis Lietuvos senjorų turnyras, kuriame dėl Vasario 16-osios taurės varžėsi ir „Dainava“.
Algimanto Norkeliūno vadovaujami alytiškiai 2:1 įveikė praėjusių metų nugalėtoją Jonavos „Klevą“, 5:0 sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“, 1:2 nusileido turnyro šeimininkams kauniečiams ir užėmė antrąją vietą.
Geriausiu
Alytaus „Dainavos“ komandos žaidėju buvo pripažintas
Eimantas Liaugaudas. Rezultatyviausio turnyro futbolininko titulą iškovojo
Ričardas Padegimas, o geriausiu saugu tapo
Sigitas Jančiauskas.Alytiškiai rengiasi Lietuvos senjorų čempionatui. Praėjusiais metais „Dainava“ iškovojo bronzą.