Baltijos moterų tinklinio (BMT) čempionate
Alytaus „Prekyba-Parama" užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose. Tai reiškia, kad dėl BMT apdovanojimų toliau kovos visos trys Lietuvos ekipos – alytiškės, Jonavos KKSC „Achema" ir turnyro lyderės, Baltijos vicečempionės - Kauno ASU.
Alytiškės iškovojo dvi itin svarbias pergale, jos namuose 3:0 (25:20, 25:15, 25:20) nugalėjo Voru miesto „Famila" tinklininkes iš Estijos. Daugiausiai prie pergalės prisidėjo Alytaus ekipos legionierė, ukrainietė Irina Brezgun (14 tašk.), Urtė Andriukaitytė (13 tašk.), Tautvilė Grinkevičiūtė ir dar viena „Prekybos-Paramos“ legionierė iš Ukrainos Hana Maliarčiuk (po 11 tašk.).
Alytiškės po itin atkaklios kovos 3:2 (25:14, 24:26, 25:27, 25:23, 15:10) palaužė ir dar vienas estes – Talino universiteto „Eeden" ekipą. I. Brezgun šiame susitikime pelnė 24 taškus, H. Maliarčiuk - 17, Viktorija Ruškytė - 16, T. Grinkevičiūtė - 15, U. Andriukaitytė - 12 tašk.
Alytaus „Prekyba-Parama" surinko 28 taškus, o tai komandai padėjo patekti į BMT lygos atkrintamųjų varžybų etapą ir taip įgyvendinti pagrindinį sezono siekį.
Lietuvos komandų galutinės vietos reguliariajame sezone spręsis tarpusavio akistatose. „Paramos-Prekybos“ laukia nelengvo akistatos su Kauno ASU Jonavos KKSC „Achema".