Pivašiūnų gimnazijoje vyko
Alytaus rajono tinklinio 30+ lygos antrojo rato varžybos. Geriausiai sekėsi turo šeimininkams pivašiūniškiams, kurie iškovojo visas pergales ir su 16 taškų įsitvirtino turnyro lentelės viršuje.
Lyderiams tik po atkaklios kovos nusileidusi (1:2) Daugų komanda žengė tvirtą žingsnį link antrosios vietos (14 tšk.).
Vienas tinklinio lygos dalyvių - Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas
Intriga lieka kovoje dėl trečiosios vietos, dėl kurio kovoja trys komandos - „Alytaus rajono svajonė“, jungtinė Alytaus rajono savivaldybės (ARS) bei meno ir sporto mokyklos (MSM) ir Butrimonys, savo kraityje turinčios po 10 taškų.
Vilčių pakovoti dėl bronzos dar neprarado ir jungtinė ARS-MSM komanda
Trečiasis, baigiamasis lygos ratas vyks kovo 15 dieną Daugų technologijos ir verslo mokyklos sporto salėje.
Alytaus rajono tinklinio 30+ lygos turnyro rikiuotė
| 1. | Pivašiūnai | 16 tašk. |
| 2. | Daugai | 14 tašk. |
| 3-5 | „Alytaus rajono svajonė“ | 10 tašk. |
| 3-5 | ARS-MSM | 10 tašk. |
| 3-5 | Butrimonys | 10 tašk. |