renginio akimirkos 1

T. Tamulevičius: „Darbinantis savanorystės patirtis yra labai svarbi"

Alytusliep. 28 2016, 19:05
Alytuje atidaryta Europos savanorių tarnybos (EST) 20-mečiui skirta nuotraukų paroda. Ši sukaktis ir paroda žymi ir švenčia EST sėkmę tarptautinės savanorystės srityje. Per pastaruosius 20 metų beveik 100 tūkst. jaunų žmonių dalyvavo tarptautinės savanorystės projektuose.
renginio akimirkos 1
Pasak EST projektų koordinatorės Jurgitos Grušaitės, joje atskleidžiama, kaip savanoris jaučia ir išgyvena tarptautinę savanorystės patirtį, su kokiais iššūkiais ir džiaugsmais jis susiduria. Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojo Tautvydo Tamulevičiaus teigimu, darbinantis savanorystės patirtis yra labai svarbi.
Susitikimo su Alytaus jaunimu metu savo įspūdžiais dalijosi savanorė Rugilė, kuri 9 mėnesius praleido Prancūzijoje – čia kartu su savanoriais iš kitų pasaulio šalių įrengė sodą-laisvalaikio zoną vietiniam jaunimui.
Savo veiklą pristatė ir Alytuje veikiančios VšĮ „Savanorystės tiltai“ vadovas Tomas Nikulinas.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading