alytausgidas ez 1

Į Alytaus socialinių paslaugų centrą užklydo ežiukas

Alytusgeg. 04 2016, 10:14
Rytas Alytaus socialinių paslaugų centre prasidėjo gelbėjimo operacija. Kur buvęs, kur nebuvęs kieme pasirodė ežiukas. Pirmas, jį pamačiusių klientų, džiaugsmas nuslūgo, kai buvo pastebėta, jog ežiukas sužeistas – jis atsargiai žeme vilko sužeistą kojytę.
Gelbėjimo operacijoje dalyvavo ne tik klientai, bet ir darbuotojai. Iš gamtininkų sužinojome, kad sužeistas ežiukas gamtoje turi mažai galimybių išgyventi. Paskambinus į Alytaus regiono gyvūnų globos ir kontrolės tarnybą „Nuaras”, greitai sulaukėme tikrų gelbėtojų. Ačiū jiems. Dienos moralė – „Nepraeik pro šalį: sugaišęs kokią minutę kitą gali padėti ir žmogui, ir gyvūnui“.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading