alytausgidas dovasiliki1

D. Vasiliauskas direktoriaus darbą pradės balandį, o Likiškėlių mokykla nuo rugsėjo turėtų tapti progimnazija

Alytuskov. 30 2016, 14:22
Alytaus miesto taryba patvirtino naująją Likiškėlių pagrindinės mokyklos direktorių. Vienam politikui susilaikius, 23 pritarus, naujuoju vadovu tapo Donatas Vasiliauskas. Jis pareigas pradės eiti nuo balandžio 4 dienos.
Pasak švietimo skyriaus vedėjo Vytuolio Valūno, D. Vasiliausko atlyginimas nustatytas vidurkio principu – tarp apatinės ir viršutinės „šakučių“ ribos ir sudarys 26,33 BMA (935 Eur).
Likiškėlių mokyklai iki D. Vasiliausko vadovavo Algimantas Stašiauskas. D. Vasiliauskas – šios mokyklos abiturientas.
Iki tapdamas savo buvusios mokyklos direktoriumi D. Vasiliauskas buvo Putinų gimnazijos mokytoju, kurio pareigas eis iki balandžio 1-osios. Mokytojo darbą jis ketina tęsti ir Likiškėlių mokykloje, kuri, kaip planuojama - nuo šių metų rugsėjo - turėtų tapti progimnazija.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading