alytausgidas dvirtak2

„Dzūkijos vandenys" vandens ketina pasiūlyti ir dviratininkams

Alytuskov. 24 2016, 20:14
Alytuje planuojama įrengti geriamojo vandens fontanėlius, skirtus dviratininkams ir pėstiesiems atsigaivinti. Tokiems fontanėliams įrengti šiuo metu numatytos keturios vietos – Antano Baranausko gatvėje (šalia dviračių ir pėsčiųjų tako), Rotušės aikštėje, Senamiesčio skvere ir ties Žaliosios ir Naujosios g. sankirta. Planuojama, kad geriamojo vandens fontanus Alytuje įrengs UAB „Dzūkijos vandenys".
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading