alytausgidas 10 27 statybininku g 021

Statybininkų gatvėje jaunuoliai apgadino 11 automobilių (NUOTRAUKOS)

Alytusspal. 28 2015, 18:35
Spalio 27 d. apie 1 val. 48 min. Alytuje, Statybininkų g., du jaunuoliai iš chuliganiškų paskatų, kojomis daužydami langus, veidrodžius bei kėbulo dalis, apgadino vienuolika automobilių. Du neblaivūs (1,91 prom. alkoholio ir 1,89 prom. alkoholio) 19-ečiai jaunuoliai uždaryti į areštinę.
NUOTRAUKOS
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading