alytausgidas santrng1

Santaikoje debiutavo jaunimo šokių kolektyvas, žiūrovai šiltai sutiko ir kitus artistus

Alytusspal. 26 2015, 13:37
Tradicinė Santaikos (Alytaus r.) rudens šventė „Prie krentančių lapų ugniakuro“ prasidėjo menine kompozicija „Oi, tu rugeli“, skirta duonai pagerbti. Į kultūros namus susirinkusius pasveikino Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pranskevičius.
Šventiniame koncerte pasirodė Santaikos kultūros namų šokių kolektyvas „Narpulis“ ir naujai susikūręs jaunimo šokių kolektyvas, gražiausias dainas dainavo vokalinis ansamblis „Gija“.
Žiūrovai gausiais plojimais sutiko ir palydėjo atvykusius kolektyvus – vokalinę grupę „Krekštėnukai“ iš Krokialaukio, solistą Alvydą Knyzą iš Marijampolės, Baraginės laisvalaikio salės jaunimo kapelą „Svaja“. Šventinę nuotaiką dovanojo Simno kultūros centro vyrų vokalinio ansamblio „Credo“ koncertai.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading