alytausgidas maistarsa1

„Maisto banko" akcijoje Alytaus mieste darbavosi ir savanoriai iš Simno

Alytusspal. 21 2015, 21:31
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Simno skyriaus trylika savanorių prisijungė prie „Maisto banko" akcijos, kurios tikslas padėti nepasiturintiems žmonėms. Jie savanoriavo Alytaus miesto prekybos centre „Maxima“, esančioje autobusų stotyje ir parduotuvėje „Iki Cento“ prekybos centre „Žuvintas“. Pirkėjus taip pat aukoti kvietė ir dosniai aukojo Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, vicemeras Arvydas Balčiūnas.
Tradiciškai aukotos kruopos, miltai, makaronai, aliejus. Geradariai labdarai nupirko sausų pusryčių, arbatos, mėsos ir žuvies konservų, uogienių ir kitokių produktų. Savanoriai maistą skurstantiems rinko 10 valandų. Tad paaukotus maisto produktus, daugiau kaip 500 vienetų rūšiavo ir iki Kalėdų maisto paketai pasieks labiausiai nepasiturinčias Simno seniūnijos šeimas. Širdingai dėkojame aukojusiems, geranoriškiems šių parduotuvių darbuotojams, talkinusiems maisto produktus surinkti savanoriams.
Tai buvo 20-oji akcija, kurios metui Lietuvos žmonės paaukojo 372 tūkst. vienetų ilgai negendančių maisto produktų už 329 tūkst. eurų. 7 tūkst. 781 savanoris žmones aukoti maisto kvietė 73 miestuose.

Elena Dainauskienė,

akcijos savanorė
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading