Spalio 21-ąją, trečiadienį, į susirinkimą kviečia
Alytaus miesto kūno kultūros ir sporto taryba (KKST). Už veiklą nuo 2012 metų atsiskaitys tarybos pirmininkas Vytautas Pajarskis, miesto sporto bendruomenė patvirtins naujos redakcijos nuostatus ir naujus narius, kurie nuo šios kadencijos turėtų tapti Alytuje ir visoje Lietuvos Respublikoje prioritetiškai vystomų sporto šakų atstovais, jų delegatais.
Nueinančios kadencijos KKST nario, naujosios Alytaus miesto tarybos politiko Tomo Pačėso siūlymu buvo naujieji nuostatai parengti siekiant kuo aktyvesnio ir profesionalesnio sporto klubų, komandų, asociacijų, federacijų atstovavimo kūno kultūros ir sporto taryboje ir skatinant artimesnį jos bendradarbiavimą su miesto taryba, kultūros, švietimo ir sporto komitetu.
Alytaus miesto kūno kultūros ir sporto tarybos susirinkimo vieta -
Alytaus sporto rekreacijos centre (Naujoji g. 52, įėjimas – nuo Žuvinto g.),
pradžia – 18 val. Su siūlomu naujų KKST nuostatų projektu susipažinti galima
ČIA.