alytausgidas tinkluzuba

„Užubalių gojaus“ tinklininkus jų aikštelėje nugalėjo drūti dzūkai iš Luksnėnų

Alytusrugs. 09 2015, 13:09
Užubalių (Alytaus r.) kaimo jaunimo ir bendruomenės pirmininkės Filomenos Lazauskienės iniciatyva, organizuotas tinklinio turnyras. Paplūdimio tinklinio aikštelėje, esančioje Užubalių kaime, Jakučionių sodyboje, rungtyniavo penkios komandos - dvi sudarytos iš kaimo jaunimo, viena - veteranų, svečiai iš Junčionių ir Luksnėnų.
Po itin atkaklių kovų paaiškėjo, kad trečią vietą užėmė junčioniškiai, antrieji liko vietos veteranai iš „Užubalių gojaus“, o nugalėjo „Drūtas dzūkas“ iš Luksnėnų.
Visi dalyviai buvo vaišinami bendruomenės moterų gaminta koše ir gėrimais, pralaimėję - apdovanoti paguodos prizais, prizininkai ir nugalėtojai – atminimo taurėmis. Taip pat buvo diskutuojama kaimo žmonėms ir jaunimui rūpimais klausimais, dalijimąsi kaimyninių bendruomenių patirtimi.
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading