alytausgidas gitarsan

Santaikoje skambėjo akustinių gitarų garsai

Alytusrugp. 25 2015, 11:53
Santaikoje (Alytaus r.) nuvilnijo švelnūs gitarų ir dainininkų balsai. Santaikos kultūros namų kiemelyje įvyko trečiasis jaunimo neformalios iniciatyvinės grupės renginys – gitarų vakaras prie laužo.
Buvo parengta Santaikos vaikų ir jaunimo piešinių paroda „Vasaros žiedai“. Renginio vedantieji Gerda Petkevičiūtė ir Dainius Sidaravičius renginį pradėjo, primindami svarbią Lietuvai datą – juodojo kaspino dieną ir Baltijos kelią. Nuskambėjo Juozo Kavaliausko atliekama daina, kviečianti sujungti rankas, mintis ir širdis ir apjuosti jomis Lietuvą.
Jaukiai įsitaisę žiūrovai, kai kurie tiesiog ant pievelės, gėrėjosi Santaikos jaunimo skaitomomis nuostabiomis eilėmis, švelniomis atlikėjų dainomis. Renginyje grojo ir dainavo Deimantė Nedzinskaitė, Daivutė Pilvelytė, Miglė Vaitkevičiūtė, Dalia Kazlauskienė, Lukas Kardišas, Romas Kuncevičius, Juozas Kavaliauskas, Deivydas ir Romas Navakauskai.
Vieni akordai džiugino vyresniųjų širdis, kiti linksmino jaunimą. Poeziją skaitė Teresė Krutulytė, Ineta Kyguolytė, Evelina Krutulytė. Vakarotojai drauge ant laužo kepė dešreles, gėrė šaltą arbatą. Renginį finansavo Alytaus rajono savivaldybė.

Ieva Mockevičiūtė,

Santaikos jaunimo atstovė
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading