alytausgidas sakura

20-metį švenčiančios „Maristikos“ dovana gimtam Alytui - 20 sakurų

Alytusbal. 24 2015, 11:30
20-metį švenčianti Alytaus bendrovė „Maristika“ gimtam miestui dovanoja 20 sakurų. Šiuos medelius bendrovės darbuotojai sodina būsimame Žaliosios gatvės pasaže. Japoniškos vyšnaitės sakuros puošia „Ryto rasos“ sodą Pirmame Alytuje. Jo šeimininkas Kęstutis Ptakauskas dėl šių medelių sodinimo Alytuje konsultavo ir Senamiesčio bendruomenę, sakuras sodinusią Senamiesčio skvere, ir „Maristiką“.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading