alytausgidas susitikimo su a u upiu foto 0031

Balandžio 27 d. Alytuje baigiamas šildymo sezonas

Alytusbal. 23 2015, 19:53
2015 m. balandžio 23 d. Alytaus miesto savivaldybės administracijos Vidaus administravimo skyriaus vedėjas, vykdantis administracijos direktoriaus pareigas, Giedrius Šimas pasirašė įsakymą dėl 2014-2015 m. šildymo sezono pabaigos. Vadovaujantis minėtu dokumentu nustatyta, kad Alytaus mieste 2014-2015 m. šildymo sezono pabaiga yra 2015 m. balandžio 27 d.
Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės, Alytaus vaikų globos namų, Alytaus apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių vadovams suteikta galimybė savarankiškai spręsti dėl 2014-2015 m. šildymo sezono pabaigos nustatymo ir užtikrinti higienos normose reglamentuotus patalpų mikroklimato parametrus.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading