alytausgidas auska ketverte1

Dėl Lietuvos salės futbolo taurės Alytaus „Auska" kovos finale Kauno sporto halėje

Alytusbal. 16 2015, 12:59
Balandžio 26 dieną paaiškės Lietuvos salės futbolo asociacijos „Orakulo" taurės turnyro nugalėtojas. Į finalo ketvertą Kauno sporto halėje pateko Alytaus „Auskos", Panevėžio „Baltijos", Kauno „Celsio" ir Radviliškio „Lokomotyvo" klubai. Pirmasis pusfinalis - 14 val. „Celsis" - „Auska", antrasis - 16 val. „Baltija" - „Lokomotyvas", finalas - 19 valandą.
Į finalo ketvertą Kaune Alytaus FM „Auska" pateko išvykose nugalėjusi „Vievio žiedą" (4:3) ir Panevėžio „Sportidus" (8:4). Futsal „Orakulo" taurės turnyre šiemet dalyvavo ir Alytaus FK „Rese", kurios vartus saugojo FM „Auska" vartininkas Giedrius Štrimikis. „Rese" šešiolikfinalyje Alytuje po baudinių 10:9 įveikė Kauno „Arsenalą", o aštuntfinalyje išvykoje 1:4 pralaimėjo „Utenai".
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading