Nemuno upėje tarp valstybės sienos ženklų Nr. 0083-0084 vandenyje plūduriuoja žmogus - 2015-03-28 9 val. 22 min. informavo Druskininkų savivaldybės Leipalingio seniūnijos gyventojas A.K. (g. 1978 m.).
Ištraukus ant kranto, nustatyta, kad tai – moteriškos lyties, neatpažintos asmenybės lavonas. Kūnas tyrimui nukreiptas valstybės teismo medicinos tarnybos prie LR teisingumo ministerijos
Alytaus poskyrio teismo medicinos specialistams.
2015-03-28, apie 12.45 val. Merkinės (Varėnos r.) miško masyve prie Ilgininkų kaimo rastas nenustatytos tapatybės ir amžiaus vyriškos lyties lavonas, kuris jau buvo irimo stadijoje. Žmogus buvo apsirengęs tamsiai žalios spalvos švarku, pilkos spalvos megztiniu, pilkos spalvos trikotažiniais marškinėliais, dėvėjo juodos spalvos kelnes su juodos spalvos diržu, avėjo juodos spalvos batą. Kūnas tyrimui išvežtas į valstybinės teismo medicinos tarnybos prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Alytaus ekspertinį poskyrį.
2015-03-28 apie 12.30 val. savo namuose, esančiuose Šlavantuose (Lazdijų r.) rastas A. R. (g. 1945 m.) lavonas be išorinių smurto žymių. Alytaus ekspertiniam poskyriui išduotas siuntimas dėl mirties priežasties nustatymo.
2015-03-28 14.05 val. Alytuje, balkone, rastas mirusios A. S. (g. 1938 m.) lavoną be išorinių kūno sužalojimų.