Alytiškė skulptorė Sandra Kazlauskaitė tęsia originalią Kalėdų eglučių puošybą savo gimtame mieste. Praėjusiais metais savadarbius žaisliukus su vaikais ir jaunimu kūrusi Pirmojo
Alytaus eglutei, šiemet rankų darbo papuošimus su Alytaus dailiųjų amatų mokyklos mokiniais ir Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais pagamino eglutei, augančiai Jotvingių gatvėje.
Praėjusiais metais Pirmojo Alytaus eglutės papuošalus, padedami S. Kazlauskaitės, Alytaus profesinio rengimo centro ir „Atžalyno“ žemės ūkio bendrovės, kūrė Alytaus vaikų globos namų gyventojai, „Nykštuko“ vaikų darželio auklėtiniai ir Piliakalnio progimnazijos mokiniai.
Šiemet originaliai papuošta ne tik Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato – ir Simno Kalėdų eglutė. Tuo pasirūpino vietos bendruomenė.