Alytaus miesto teatre – šurmulys. Čia - tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „Akimirkos 2014“. Festivalio atidaryme dalyvavo ir spektaklių režisierius ir jaunuosius aktorius pasveikino Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Nijolė Makštutienė ir kultūros skyriaus vedėja Vilma Liaukuvienė.
Prieš 15 metų, 1999-aisiais, Alytaus miesto teatre vyko ir pirmasis festivalis „Akimirkos“, kuris vėliau išaugo į tarptautinį. Festivalis „Akimirkos 2014“ pradėtas Alytaus „Drevinuko“ mokyklos-darželio teatro studijos „Drevinukas“ spektakliu.
Festivalyje šiemet - 11 spektaklių iš Seinų (Lenkija), Lvovo (Ukraina), Alytaus, Birštono, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių.