alytausgidas arsamer

Alytaus miesto ir rajono vadovų sveikinimai senjorams

Alytusspal. 01 2014, 16:49
„Mieli senjorai, šiandien, spalio 1-ąją, minime tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Ši diena – tai proga pasidžiaugti, kad esate su mumis kartu, kad dalijatės savo gyvenimiška išmintimi ir patirtimi. Nuoširdžiai sveikinu visus Alytaus miesto senjorus tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga. Dėkoju, kad esate aktyvūs meno mėgėjų kolektyvų nariai, pačių įvairiausių švenčių ir renginių dalyviai, pilietiški žmonės, kurie neabejingi, kaip gyvens ateities kartos. Būkite stiprūs, sveiki, mylimi artimųjų. Lai Jūsų gyvenime nestinga džiugių akimirkų, aplinkinių paramos ir pagalbos“, - linki Alytaus miesto mero pavaduotoja, laikinai einanti mero pareigas Nijolė Makštutienė.
„Brangūs senjorai, gyvenimo kelias, kuriuo einate, kupinas atradimų, gėrio, grožio ir vilties, o pragyventi metai – tai gražiausias ir brandžiausias Jūsų gyvenimo turtas, kuriuo dera didžiuotis. Jis neįkainojamas, kaip neįkainojama ir Jūsų patirtis. Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga linkiu Jums kuo daugiau šviesių dienų, stiprios sveikatos, šiltų prisiminimų, artimų žmonių dėmesio, meilės ir širdies šilumos. Susitiksime popietėse „Kviečiu puodelio arbatos“ – pabendrausime, padiskutuosime, pasilinksminsime. Iki malonaus pasimatymo!“, - kviečia Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading