alytausgidas protuko 14 1 laimetojai1

Alytuje pradėtas naujas „Protų kovų“ sezonas

Alytusrugs. 30 2014, 13:26
Alytuje prasidėjo naujasis „Protų kovų“ sezonas. Iš užsiregistravusių 10-ies komandų į pirmąjį turą susirinko 8-ios. Pirmasis žaidimas sėkmingas buvo vieniems iš praėjusio sezono lyderių – „Pabiručių“ komandai, kuriai „Protų kovų“ šeimininkas Alytuje, „Sky lounge" restoranas, paruošė dovaną ir ją įteiks antrojo turo žaidime.
Be „Pabiručių“ Alytaus „Protų kovose“ kovoja pirmame ture antrą ir trečią vietas pasidalinę „Smygolų klubas“ ir „Socdemai“, taip pat „Po susitikimo“, „Gero kelio!”, „Snaigė“, „Melomanai ir „Isterija“.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading