alytausgidas rank vok 141

Pirmoji „Almeidos – Stronglaso“ pergalė čempionate – Šiauliuose, startas namų arenoje – spalio 4 d.

Alytusrugs. 27 2014, 19:48
Praėjusio sezono bronzos medalių laimėtojai Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ rankininkai Lietuvos rankinio lygos čempionatą pradėjo užtikrinta pergale – išvykoje rezultatu 33:20 (14:10) palaužė Šiaulių SM „Dubysos-Gubernijos“ atstovus. Alytiškiai savo trofėjų kolekcijoje turi sidabro (iškovoti 2013 metais) ir bronzos medalius (2014 m.), tad jų dabartinis siekis tapti čempionato nugalėtojais.
Prie pirmosios alytiškių pergalės Šiauliuose daugiausia – 10 taškų – prisidėjo Gintautas Adamkevičius, po 5 – Irmantas Asakavičius ir Aurelijus Sabonis, po 4 – Žygimantas Micevičius ir Linas Paliušis, 3 – Robertas Paužuolis. „Almeidos-Stronglaso“ sezonas Alytaus arenoje prasidės spalio 4 d. rungtynėmis su Kauno LSU komanda, kuri pirmame ture 17:29 nusileido Kauno „Granitui – Gajai – Kariui”.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading