Alytaus miesto savivaldybės administracija ir Alytaus bendrovė „Alkesta“ pasirašė Alytaus pramoninio parko statybos darbų rangos sutartį, pagal kurią numatoma atlikti Pramonės gatvės dalies nuo Artojų g. iki Lankų g. kapitalinio remonto statybos darbus.
Remontuojamos gatvės atkarpos ilgis – 1026 m (596 m su pilna gatvės dangos konstrukcija, 430 m – atnaujinama gatvės danga), lietaus nuotekų tinklų (diametras nuo 200 iki 500 mm) ilgis – 769 m.
Šių statybos darbų kaina siekia beveik 2,8 mln. litų, o bendra viso projekto, vykdomo nuo 2009 m., vertė - beveik 21 mln. Lt. Įgyvendinimo laikotarpis – iki 2015 m. liepos 31 d.
Pastaruoju metu tai ne pirmas Alytaus miesto savivaldybės užsakymas „Alkestai“. Ši kelių ir tiltų statybos įmonė pastatė Tūkstantmečio tiltą, stato dviračių ir pėsčiųjų tiltą per Nemuną, atliko Naujosios gatvės Alytuje antros eilės ruožo nuo Žuvinto gatvės iki Miklusėnų g. darbus ir juos ketina tęsti iki miesto ribos.
„Alkestai“ taip pat buvo patikėti Rotušės a. aikštelės ir aplinkinės teritorijos, Pramonės zonos Naujojoje g. kelių infrastruktūros ir komunikacijų sutvarkymo statybos ir kiti miesto savivaldybės skelbiamų viešųjų pirkimų būdu užsakyti darbai.
Užsakymų iš Alytaus rotušės gausa pastaraisiais metais neturėtų skųstis ir dar viena su „Alkesta“ susijusį, taip pat Alytuje registruota, panašaus profilio veikla sėkmingai besiverčianti „Parama“.